Відбулась зустріч у форматі «Влада & бізнес»

Дата: 11.02.2019 16:39

Фото без описуУсім і приємно, і важливо бачити, що в середовищі, де ми живемо, яке нас оточує, відбуваються зміни, і зміни ці - на краще.  Факт беззаперечний ( навіть для скептиків) – обличчя нашої громади та селища поступово змінюється. І дуже важливо, що серед нас є багато людей небайдужих,  ініціативних, тих, що продукують ідеї, і активно беруться втілювати їх в життя. Минулої суботи селищний голова Олександр Собань  провів зустріч за круглим столом з представниками бізнесу селища Чемерівці. В ході спілкування, яке відбулося у форматі відкритого діалогу, підприємці  мали змогу обговорити  пріоритетні  напрямки  розвитку об’єднаної громади. Невимушена атмосфера зустрічі  сприяла  напрацюванню спільних рішень  щодо осучаснення містечкових просторів  та розвитку інфраструктури в цілому. Надалі керівництво громади  практикуватиме подібні тематичні   зустрічі з активними представниками місцевого бізнесу та підприємцями, які  мають свої напрацьовані ідеї та проекти розвитку селища та громади.