В моєму серці квітне Україна

Дата: 12.02.2019 15:57

З метою підтримки обдарованої молоді, сприяння розвитку її творчих можливостей, формування патріотичного почуття і національної свідомості діє  традиційний районний конкурс патріотичної пісні“В моєму серці квітне Україна”.

Майже 50 талановитих, обдарованих учасників-вокалістів з населених пунктів Чемеровецької громади та району прибули до Центру культури, дозвілля та мистецтва взяти участь у  конкурсі.

Зі сцени у виконанні  вокальних колективів, солістів, дуетів, тріо, лунали повстанські пісні, пов’язані з героїчною історією нашого народу, і сучасні твори про незалежну Україну, і пісні, які народилися під час подій на Майдані.

Оцінювали конкурсантів журі у складі  начальника відділу культури та туризму Чемеровецької селищної ради Світлани Ромах, директора Центру культури, дозвілля і мистецтва Людмили  Мельник, головного спеціаліста відділу освіти, культури молоді та спорту Чемеровецької районної державної адміністрації Ніни Мельник, викладачів Дитячої музичної школи Інни Разінець,  Галина Лакей, Ліана Поплавська, Ірина Тиха.

Під час оцінювання виступів конкурсантів журі врахувало вокальні дані, артистизм, вдалий вибір репертуару, сценічний образ. Переможці, які визначились у кожній номінації, були нагороджені грамотами відділу культури та туризму Чемеровецької селищної ради та подарунками, які надала громадська приймальня народного депутата України Олександра Гереги.

Справжніми зірками конкурсу, які здобули І місце стали: Сергій Чорний с.Летава, Олександр Налітків с.Кугаївці, вокальний дует с. Юрківці, Даша Євчук с. Біла, Даніела Джигун смт Чемерівці.

ІІ місце посіли: Олександра Грабовська с. Летава, ансамбль хлопців с. Вишнівчик, Ілона Шептицька с. Івахнівці, Аліна Катеренюк с. Біла, Валерій Джигун смт Чемерівці.

ІІІ місце одержали в співочому конкурсі: Олександра Шибко с. Черче, Валерія Гнатюк с. Кочубіїв, Катерина Присяжна смт. Закупне, Марічка Герганова смт Чемерівці.

Також варто відзначити решту учасників свята, у піснях яких відчувалася наполеглива підготовка до конкурсу, підбір репертуару та бажання віддати шану українській патріотичній пісні.

Дякуємо учасникам конкурсу та бажаємо, щоб всі пам’ятали – лише від нас залежить доля нашої України. Тож бережімо нашу державу, бережімо одне одного!