Моніторинг та контроль надання соціальних послуг
Щоденно життям і побутом одиноких та самотньо проживаючих пенсіонерів об’єднаної громади опікуються соціальні робітники сектору соціальної допомоги вдома відділу з питань соціальної політики селищної ради. На обслуговуванні знаходиться 453 особи, соціальні послуги яким надаються 31 соціальним робітником.
В ході постійного моніторингу та контролю за виконанням планів роботи працівниками відділу, що координують відповідний напрям, періодично проводяться виїзди у населені пункти громади з метою перевірки роботи соціальних робітників. З метою обстеження умов проживання та якості виконання обов’язків провідний спеціаліст відділу Людмила Кузнєцова та завідувач сектору соціальної допомоги вдома Алла Данілова провели виїзд в села Кочубіїв, Жердя, Андріївка. Відвідали 20 підопічних, склали довідки по перевірці. На основі спостереження та особистого спілкування з підопічними відзначили вчасне та якісне виконання роботи з дотриманням графіків та індивідуальних планів.