Відстеження ефективності реформ на базовому рівні

Дата: 22.02.2019 18:36

Фото без описуВ ході робочого візиту  у Чемеровецьку ОТГ експерти місії ЄС моніторили вплив  Програми «U-LEAD з Європою» та відстежували зміни, що відбуваються в українському суспільстві, зокрема,  щодо становлення та розвитку об’єднаних територіальних громад, створення можливостей для посилення їх спроможності та економічного зростання. Одна із зустрічей представників Євромісії  відбулася  з керівниками виконавчих органів селищної ради та виконуючими обов’язки старост, які безпосередньо на базовому рівні втілюють у життя реформи з децентралізації. Модератор зустрічі, керуюча справами виконкому Жанна Народовець  закцентувала увагу візитерів на позитивних тенденціях розвитку системи управління персоналом та галузевого кадрового ресурсу в ході реалізації реформ,  ефективності принципу «людиноцентризму» у наданні управлінських послуг населенню. Начальники відділів проінформували про секторальні досягнення Чемеровецької об»єднаної територіальної громади, виконуючі обов’язки старост поділились реалізованим досвідом на підвідомчих територіях,  якого набули завдяки участі у проектах програми «U-LEAD з Європою».