Навчаємось вчити по -новому

Дата: 26.02.2019 17:09

Фото без описуЗ метою популяризації нових форм та методів у освітніх процесах та апробації успішних досвідів, методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту ініціював проведення серед освітніх закладів Чемеровецької селищної ради  фестивалю «Навчаємось вчити по -новому».   Перша зустріч вчителів 4 класів  Чорнянського, Більського, Черчецького, Жердянського, Красноставського та Степанівського освітніх закладів  відбулась сьогодні на базі Кочубіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Для учасників акції, які прагнуть змін стали корисними знання набутті в ході тренінгу, які провели разом з учнями 1-го, 2-го та 4-го класу школи.