Зустріч з посадовцями обласного рівня

Дата: 26.02.2019 17:10

Сьогодні з робочим візитом на Чемеровеччині побували очільники Хмельниччини -  голова  обласної адміністрації Вадим Лозовий та голова обласної ради Михайло Загородний. В ході спілкування з активом населених пунктів громади та району  керівники області   проінформували про стан реалізації ініційованих Президентом та Урядом  реформ, про позитивні зміни, які сьогодні реально побачити та відчути пересічному мешканцю. Разом з тим спікери зауважили, що повсюдно  водночас забезпечити вирішення проблем, що накопилися за роки, неможливо. Але бачення перспектив, консолідація зусиль усіх рівнів влади, активна позиція громадськості забезпечить успіх у соціальному, економічному та культурному розвитку наших територій. Після офіційних виступів голів обласної адміністрації, обласної ради та заступника голови облдержадміністрації Світлани Павлишиної присутні у залі мали можливість  поставити запитання до посадовців щодо наболілих галузевих проблем, висловити пропозиції та подякувати за  підтримку у реалізації намічених планів розвитку населених пунктів.