Робоча нарада з виконуючими обов'язки старостами та діловодами

Дата: 26.02.2019 17:23

Фото без описуСьогодні в лекційній залі Центру культури, дозвілля та мистецтв  відбулася чергова нарада за участі виконуючих обов’язків старост та діловодів. Відповідно до напрацьованого  порядку дня обговорили актуальні питання, міру впливу на вирішення та реалізацію яких мають усі запрошенні на нараду. Про питання виявлення та впливу вірусу «африканської чуми» виступив заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Гнатовський, директор Чемеровецької філії Хмельницького центру зайнятості Любов Бевз повідомила про умови організації громадських робіт у населених пунктах громади, начальник відділу прийому громадян Галина Бернацька розповіла про монетизацію  виплат нарахованої субсидії. Акценти проведення військового обліку розставив Чемеровецький районний комісар Павло Джигун, про роботу реєстру виборців у передвиборчий період  розповідала начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Лариса Осадчук. Поточні питання діяльності громади окресли перший заступник селищного голови Юрій Войтов та керуюча справами виконавчого комітету Жанна Народовець.