У поступі до цінностей

Дата: 28.02.2019 15:12

Фото без описуПредставники Чемеровецького НВК №2, реалізатори  проекту всеукраїнського рівня за темою «Нова українська школа», у поступі до цінностей», стали учасниками круглого столу в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Інноваційні ідеї презентували директор Сергій Сльота і заступник директора з виховної роботи Лілія Лис.

До дискусії спонукали питання моніторингу рівня сформованості базових моральних цінностей, залучення батьків до безпосередньої участі в освітньому процесі, етапи впровадження нової Програми.

Напрацювання педагогів Чемеровецького НВК №2 будуть узагальнені в посібнику «Лайфхаки класному керівнику» і подані на обласну педагогічну виставку.