Мистецьке коло вчителів

Дата: 28.02.2019 15:44

Фото без описуВелике мистецьке коло вчителів музичного мистецтва «Обізнаність та самовираження у сфері культури» проведено на базі методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту за трьома блоками: нормативно-правовий, методичний і організаційний. Основними були питання реалізації ключових компетентностей  для життя, розвиток кожної дитини, виховання на цінностях. Яскраво і творчо пройшла презентація досвіду роботи з елементами майстер-класу «Розвиток духовності засобами музичного мистецтва» Ірини Сухар, вчителя Жердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Обговорено також особливості проведення огляду учнівської художньої самодіяльності «Зіркова хвиля – 2019» і проведення Балу для випускників 2019 року «Молодість Чемеровеччини».