Відбулись збори громадян у селі Бережанка

Дата: 28.02.2019 15:45

Вчора в глядацькій залі сільського будинку культури відбулись збори жителів  села Бережанка.  Про підсумки роботи старостату, інвесторів та громадськості села доповів в.о. старости Анатолій Пекарчук. Про напрямки   та завдання, що  заплановано реалізувати на  території села протягом 2019 року, проінформував присутніх Чемеровецький селищний голова Олександр Собань. Основним із перерахованих завдань визначили будівництво тротуару на ділянці від автозаправки «Авіас» до центру села. У зборах взяв участь керівник місцевого приватного підприємства «Україна Агро -2С» Володимир Присяжний.

Разом з тим, на сході села жителі Бережанки ініціювали розгляд релігійного питання.  В ході зібрання віруючих громадян обговорено та прийнято рішення про зміну підлеглості місцевої  релігійної громади  з Української Православної церкви Московського Патріархату до Української Православної церкви Київського Патріархату.   Зміна юрисдикції була підтримана абсолютною більшістю вірян.