Зустріч з владикою Хмельницьким та Кам’янець-Подільським Антонієм

Дата: 28.02.2019 17:00

Фото без описуПісля загальних парафіяльних зборів прихожан  Храму Зачаття Праведної Анни села Кугаївці та  Храму Воздвиження Христа Господнього села Бережанка та прийняття місцевими релігійними громадами рішення про вихід з- під юрисдикції Української Православної Церкви Московського Патріархату сьогодні в.о. старост у цих населених пунктах  Олександр Гураль та Анатолій Пекарчук спільно з настоятилем храмів - митрофорним протоієреєм отцем Борисом Гуликом побували на прийомі у керуючого Хмельницькою єпархією Української Православної Церкви  Київського Патріархату митрополита Антонія (Махоти).

В ході спілкування обговорили подальші кроки зміни підлеглості у канонічних та організаційних питаннях,  приєднання членів релігійних громад до Кліру  Хмельницької єпархії УПЦ КП та підготовки документів, необхідних для державної реєстрації нових Статутів релігійних організацій.