Різні види логопедичних прийомів - у практику діяльності

Дата: 01.03.2019 16:33

Мовлення - це важлива психічна функція, якою володіє лише людина

На основі мовлення і слова формуються, і розвиваються такі психічні процеси як сприймання, уява, пам’ять. Мовлення не є вродженим. Воно формується поступово разом із розвитком дитини.

З метою ознайомлення вчителів з основними видами мовленнєвих порушень, анатомічними та фізіологічними особливостями органів артикуляцій, причинами порушень та основними аспектами необхідними для успішного формування правильної звуковимови, сьогодні вчителем- логопедомінклюзивно-ресурсного центру Чемеровецької селищної ради було організовано засідання круглого столу на тему: «Основні види порушень мовленнєвого розвитку у дітей молодшого шкільного віку та їх корекція». Учасники заходу- вчителі початкових класів мали змогу сформувати теоретичні знання та практичні уміння щодо впровадження різних видів логопедичних прийомів у своїй практиці.

Усі присутні були ініціативними та активними. На завершення засідання учасники висловили свої побажання та пропозиції для наступних зустрічей.