Привітали керівника колективу «Берегиня»

Дата: 01.03.2019 16:55

Фото без описуСьогодні заступник селищного голови Юлія Повар, працівники  відділу культури та туризму Світлана Ромах, Людмила Мельник, Людмила Фіголь привітали керівника народного фольклорно-етнографічного колективу «Берегиня»  Мамчур Людмилу Андріївну зі славним ювілеєм – 70 річчям від Дня народження. Також односельчанку та колегу вітали працівники Більського старостату та  сільських закладів культури.Людмила Андріївна, озираючись на прожите життя, згадує роки роботи на освітянській ниві, понад 20 років роботи в Більській сільській раді, 12 із них на посаді сільського голови, а майже 30 років вклала у створення та розвиток творчого колективу. Наразі свій безцінний досвід дарує молодому поколінню, власним прикладом привчає сільську молодь  до української народної творчості.