від 04.03.2019 року

Дата: 25.02.2019 13:19

засідання виконавчого комітету від 04 березня 2019 року

1. Про роботу комунального підприємства «Комунсервіс» у 2018 році.

2. Про роботу комунального підприємства «Чемеровецьке районне бюро технічної інвентаризації» у 2018 році.

3.  Про погодження проекту Програми стимулювання жителів населених пунктів Чемеровецької селищної ради, які виявили бажання та відібрані Чемеровецьким РВК для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України протягом 2019 рік.

4. Про погодження проекту рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми місцевих стимулів випускників загальноосвітніх навчальних закладів щодо вступу в медичні навчальні заклади на 2017 – 2021 роки».

5. Про погодження проекту рішення Чемеровецької селищної ради «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради  на 2019 рік».

6.  Про погодження проекту рішення селищної ради «Про виконання селищного бюджету за   2018 рік».

7. Про погодження проекту рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету  на 2019 рік».

8. Про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

9. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Чемеровецької селищної ради на 2019 рік.

10. Про присвоєння поштової адреси будівлі Чемеровецького НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів та гімназія» по вулиці Центральна смт Чемерівці.

11. Про присвоєння поштової адреси будівлі магазину громадянина Кирилюка О.А. по вулиці Гусятинське шосе смт Чемерівці.

12. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Тихого М.В. по вулиці Незалежності смт Чемерівці.

13. Про присвоєння поштової адреси гідротехнічній споруді по вулиці Миру села Почапинці.

14. Про присвоєння поштової адреси гідротехнічній споруді по вулиці Грушевського М. села Почапинці.

15. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі - кормокухні громадянина Солов’я І.С. по вулиці Соборна села Біла.

16. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Шершуна Л.М. по вулиці Підлісна села Залуччя.

17. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Горохової Н.А. по вулиці Гагаріна села Черче.

18. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню громадянина Любецького В.С. по вулиці Шевченка села Кормильча.

19. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Войцехівського С.К. по вулиці Гагаріна села Красноставці.

20. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Мартинова Л.Г. по вулиці Пушкіна села Кугаївці.

21. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Гарбузовської С.В. по вулиці Чорновола В’ячеслава села Степанівка.

22. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Чорпіти Н.Б. по вулиці Першотравнева села Степанівка.

23. Про розгляд заяви громадянки Назарчук Т.В., жительки смт Чемерівці, вулиця Підлісна,3.

24. Про розгляд заяви громадянина Кухара Б.В., жителя с. Ямпільчик, вулиця Загородня, 14.

25. Про  надання  дозволу на  видалення  аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької селищної ради.

26. Про призначення помічника жительці с.Ямпільчик, вул. Центральна, 53, громадянці Бойко З.М..

27.  Про призначення помічника жителю с.Слобідка-Смотрицька, вул. Польова, 15, громадянину Горевичу В.П.

28. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння

в с. Ружа по вул. Коробчука, 27.

29. Різне.