“Живе в народіШевченкове слово...”

Дата: 04.03.2019 16:26

Фото без описуСаме під такою назвою 1-го березня в Чемеровецькомуцентрі дозвілля, культури і мистецтва відбувся огляд-конкурс читців, присвячений 205-річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка. Цьогоріч до дійства долучились більше 30 учасників.
Усі читці гідно виступили, продемонструвавши високу виконавську майстерність, артистизм, ідейність та патріотизм, оригінальність виконання творів Великого Кобзаря.

До складу журі конкурсу увійшли начальник відділу культури та туризму Чемеровецької селищної ради Світлана Ромах, директор ЦКДМ Людмила Мельник, головний спеціаліст відділу освіти, культури молоді та спорту Чемеровецької районної державної адміністрації Ніна Мельник, викладач Чемеровецької дитячої музичної школи  Наталія Бужак , провідний бібліотекар Чемеровецькоїцентральної бібліотеки Валентина Ємець.  Призери конкурсу отримали подарунки від громадської приймальні народного депутата України О.Гереги та дипломи відвідділу культури та туризму Чемеровецької селищної ради.