Хмельницька область, Чемеровецький район

Обговорили актуальні питання державної реєстрації об’єктів нерухомого майна

Дата: 04.03.2019 17:09

Сьогодні за участі керівників селищного та районного Центрів надання адміністративних послуг, державних реєстраторів селищної ради та районної державної адміністрації, представника комунального підприємства «Чемеровецького районного бюро технічної  інвентаризації» відбулась  нарада на предмет обговорення нових норм державної реєстрації об’єктів нерухомого майна.   З метою уникнення випадків відмов, формування повного пакету документів від заявників на проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно в ході зібрання обговорили усі вимоги до документів, відомостей та довідок, що мають відповідати вимогам нової Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна , яка набрала чинності в середині січня 2019 року.