Чемеровецька громада на шляху до сталого розвитку

Дата: 06.03.2019 14:48

Фото без описуЗапорукою успіху визначеного шляху стане участьу програмі  Корпусу Миру США в Україні, відповідно до умов якої американські добровольці протягом двох років  сприятимуть соціальному та економічному розвитку на місцевому рівні. Метою роботи добровольців є посилення компетенції членів громади та обслуговуючих організацій, сприяння розвитку місцевих організацій та міжгалузевому співробітництву між громадським, урядовим та приватними сектором. Сьогодні в кабінеті заступника селищного голови Юлії Повар відбулись перші перемовини з представником корпусу, керівником проекту Романом Олексенком на предмет визначення подальшого плану дій. Варто зазначити, що з усієї України на конкурс було подано більше сотні заявок, з них лише 30 дійдуть до фінального етапу.  До діалогу також були запрошені представники організацій, що визначені основними потенційними учасниками проекту.