«Голос душі великого народу»

Дата: 11.03.2019 17:06

Фото без описуУ переддень відзначення  205 – їрічниці від дня  народження Великого Кобзаря до організації тематичних  заходів долучилась і Чемеровецька центральна бібліотека для дітей. ЇЇ працівники провели літературно-поетичну годину «Голос душі великого народу»Школярі, які приймали участь, декламували улюблені вірші великого письменника та із задоволенням слухали інших учасників. На завершення усі присутні отримали дипломи за участь у заході.