Нагородили Грамотами та Подяками Хмельницької обласної ради

Дата: 12.03.2019 17:10

Фото без описуСьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань виконав почесне доручення голови Хмельницької обласної ради Михайла Загородного та вручив Грамоти  Хмельницької обласної ради з нагоди Міжнародного жіночого дня. За багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, в органах  місцевого самоврядування та особистий внесок у створення та  розвиток   творчості народного фольклорно-етнографічногоколективу «Берегиня» села Біла відзначенойого керівника  Мамчур Людмилу Андріївну, за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, особистий внесок у навчання і виховання підростаючого поколінняЧемеровеччини нагороджено ветерана праці Нестерук Валентину Зіновіївну,  жительку смт Чемерівці, та  депутата Чемеровецької селищної радиРоманюк Тетяну Миколаївну, жительку села Жердя Чемеровецького району.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, громадську позицію, популяризацію українських духовних цінностей, активну участь в організації підготовки та проведенні заходів з нагоди Дня Соборності України і 100-річчя проголошення Акту Злуки Подяку Хмельницької обласної ради отримали  заступник Чемеровецького селищного голови Юлія Повар, начальник відділу культури та туризму селищної ради Світлана Ромах та директор Чемеровецького Будинку школярів Маргарита Чебаник.