«Живі книги» у Чемеровецькій бібліотеці

Дата: 13.03.2019 17:10

Фото без описуВ центральній бібліотеці відбулася акція «Жива бібліотека», відвідувачі якої мали унікальну можливість спілкування, адже в ролі «живих книг» себе вперше спробували представники місцевої влади  та депутатського корпусу селищної ради.

Поспілкувавшись з читачами бібліотеки у незвичному форматі, голова Чемеровецької об’єднаної територіальної громади Олександр Собань розповів  про основні завдання, які ставить перед собою місцева влада у соціальному, економічному та культурному розвитку підвідомчих населених пунктів . Про позицію депутатського корпусу щодо свого бачення розвитку громади  та свою громадську позицію розповідав депутат селищної ради Ігор Забіяка.

Про стан реформування та перспективи галузі охорони здоров’я з присутніми спілкувався головний лікар некомерційного  комунального підприємства «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Юрій Гречанюк.

Начальник відділу з питань соціальної політики селищної ради Віталій Приймак надавав присутнім роз’яснення  щодо стану реалізації політики соціального захисту та виконання повноважень забезпечення соціального супроводу певних категорій громадян.

Захід такого формату відбувся вже вдруге і вдруге отримав позитивні відгуки від усіх учасників та суспільно-корисний резонанс.