Вшанували пам'ять духовного наставника

Дата: 14.03.2019 19:22

Фото без описуСьогодні в селі Черче відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Пам’яті  в 100-ліття мучеництва отця Цириля Буяльського. Настоятель Черчецької парафії став одним з мучеників за віру в Кам’янець-Подільскій дієцезії в радянську добу. Урочини розпочались поминальною молитвою на могилі отця Цириля під проводом Його Преосвященства єпископа Леона Дубравського та  Святою Месою в парафіяльному храмі Пресвятої Трійці села Черче.

Продовженням урочистого Дня стала Міжнародна наукова конференція «Мучеництво - ідеал святості. Святі ХХ століття», яка відбулась на базі Черчецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. В ході  обговорення проголошено реферати, які представляють деякі аспекти мучеництва в новітній історії Церкви.

На завершення усі учасники відвідали експозицію шкільного музею.

До участі у заходах Дня Пам’яті долучився Чемеровецький селищний голова Олександр Собань.