Вшанували пам'ять духовного наставника
Сьогодні в селі Черче відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Пам’яті в 100-ліття мучеництва отця Цириля Буяльського. Настоятель Черчецької парафії став одним з мучеників за віру в Кам’янець-Подільскій дієцезії в радянську добу. Урочини розпочались поминальною молитвою на могилі отця Цириля під проводом Його Преосвященства єпископа Леона Дубравського та Святою Месою в парафіяльному храмі Пресвятої Трійці села Черче.
Продовженням урочистого Дня стала Міжнародна наукова конференція «Мучеництво - ідеал святості. Святі ХХ століття», яка відбулась на базі Черчецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. В ході обговорення проголошено реферати, які представляють деякі аспекти мучеництва в новітній історії Церкви.
На завершення усі учасники відвідали експозицію шкільного музею.
До участі у заходах Дня Пам’яті долучився Чемеровецький селищний голова Олександр Собань.