Дух генія вита Подільським краєм

Дата: 18.03.2019 18:03

Фото без описуМинулої п’ятниці в селищі  Чорний Острові  відбулось Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Дух генія вита Подільським краєм», присвячене 192-ій річниці від дня народження великого українця.

В рамках свята в приміщенні місцевої дитячої музичної школи проходив конкурс читців та театральних колективів, у якому взяли участь понад 200 учасників. Конкурсанти боролися за першість у майстерності володіння художнім словом у трьох вікових категоріях.

До числа учасників долучились вихованці відділу театрального мистецтва Чемеровецької дитячої музичної школи, викладач Бужак Наталія Віталіївна.

Серед учнів молодшої вікової категорії І місце вибороли: театральний колектив учнів 2-го класу ДМШ «Смайлики» та учениця-читець 4-го класу Поляк Поліна,  ІІ  місце виборов театральний колектив учнів 5-го класу ДМШ «Мініатюра» та читці Когут Віталіна, Гвоздецька Віталіна, Вальчак Софія, Беднар Вікторія, учениці 3-го класу Зьорко Марія, Ковальчук Ліза

ІІІ місце вибороли читці Фіщук Вікторія, Поляк Ліна, Гудима Тимофій, Гладюк Юліана, Мельник Яна.

До складу журі увійшли  завідуючий кафедрою театральної режисури  Рівненського Державного університету, доцент, кандидат педагогічних наук Володимир Богатирьов, головний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту Чорноострівської селищної ради, заслужений діяч мистецтв України Анатолій Бєлєванцев, мистецтвознавець Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв  Людмила Рожко-Павленко,  викладач режисури і сценічної мови Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Тетяна Бойчук, голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Ольга Козак та завідувачка відділом народної творчості Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Олена Сосніна.