«Книгоманія - 2019» триває

Дата: 28.03.2019 16:41

Фото без описуНещодавно  у Чемеровецькій центральній бібліотеці для дітей відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2019».  Цьогорічне свято книги об'єднало 7 хлопчиків і 20 дівчаток, закоханих у книгу, учнів 7-х класів з різних куточків  Чемеровеччини, які виборювали звання «Суперчитач - 2019». Впродовж 2-х годин кожен учасник представляв себе, розповідав про свою улюблену книгу та презентував відео, в якому ділився враженнями від прочитаних книг.  Учасники  ІІ туру  конкурсу  брали участь у вікторинах, компетентне журі,  створене  з метою  об’єктивного оцінювання учасників конкурсу та визначення переможців, здійснило аналіз читацьких щоденників, враховуючи кількість прочитаних книжок, систематичність ведення щоденника, наявність творів сучасних українських письменників, оригінальність оформлення та висловлювання власних думок. Потрібно відзначити, що перед журі стояло непросте завдання – вибрати кращих з кращих, оцінивши їх ерудованість, креативність і вміння аналізувати прочитане. Переможцями конкурсу стали: Радішевська Олександра – учениця 7 – Б Чемеровецького  НВК№1 "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей та МНВК"  та Струс Анастасія -  Юрковецька ЗОШ І-ІІ ступенів,  саме вони набрали найбільшу кількість балів та отримали звання «Суперчитач - 2019».