від 08.04.2019 року

Дата: 08.04.2019 16:24

засідання виконавчого комітету від   квітня  2019 року

1. Про погодження проекту Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги жителям населених пунктів Чемеровецької селищної ради на 2019 – 2021 роки.
  2. Про проект рішення селищної ради «Про виконання селищного бюджету Чемеровецької  селищної ради за І квартал 2019 року».
  3. Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької  селищної ради на 2019 рік».
  4. Про представлення до присвоєння почесного звання "Мати-героїня".
  5. Про організацію проведення на території Чемеровецької селищної ради щорічної весняної акції «За чисте довкілля» та заходів благоустрою.
  6. Про надання дозволу на видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької селищної ради
  7. Про списання приватного житлового фонду громадянки Мазничко М.І. по вулиці Довженка Олександра села Почапинц
  8. Про переведення старого житлового будинку громадянина Тихого П.О. по вул. Терешкової смт Чемерівці під літню кухню.
  9. Про присвоєння поштової адреси нежитловим приміщенням м’ясо-молочного магазину по провулку Кооперативному смт Чемерівці.
  10. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Бабіної С.В. по вулиці Чехова смт Чемерівці.
  11. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку Поплавської Т.Д. по вулиці Чорновола смт Чемерівці
  12. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянина Фурмана П.А. по вулиці Садова смт Чемерівці.
  13. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі - погребу громадянина Солов’я І.С. по вулиці Соборна села Біла.
  14. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Весни А.В. по вулиці Нагірна села Демківці.
  15. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Коруни М.А. по вулиці Надзбручанська села Криків.
  16. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Яківчука В.А. по вулиці Шевченка села Черче.
  17. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Хайнецької Н.І. по вулиці Хмельницького Б. села Залуччя.

18. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Паранюка С.В. по вулиці Прокопова Василя села Кочубіїв.
  19. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Далішевської Г.В. по вулиці Миру села Жердя.
  20. Про зміну поштової адреси житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Панчука В.А. по вулиці Українська села Свіршківці.
  21. Про розгляд заяви громадянки Грицюк А.В., жительки села Бережанка, вулиця Незалежності, 34
  22. Про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
  23. Про призначення помічника жительці с. Біла, вул. Центральна, 21, громадянці Власовій Г.М.
  24. Про призначення помічника жителю с. Кугаївці, вул. Мостіпаки, 38, громадянину Гонті А.А.
  25. Про призначення помічника жителю с. Гайове, вул. Центральна, 39, громадянину Брилінському К.С.
  26. Про призначення помічника жительці смт Чемерівці, вул. Герцена, буд.12, кв.15, громадянці Гончарук Н.А.
  27. Про призначення помічника жительці с. Жердя, вул. Центральна, 109, громадянці Концунтейло М.Н.
  28. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Кугаївці, вул. Тітова, 28.
  29. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в        с. Демківці, вул. Нагірна, 35.