Всі бажаючі швидко та безкоштовно змогли виміряти рівень цукру в кровіі

Дата: 08.04.2019 16:29

Фото без опису7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров'я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я в рамках ООН (ВООЗ). Мета його відзначення — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. З цієї нагоди студенти та викладачі Чемеровецького медичного коледжу організували в холі Чемеровецької селищної ради  акцію, в рамках якої усі охочі змогли безкоштовно визначити рівень цукру в крові  та перевірити тиск. Селищний голова Олександр Собань також погодився на перевірку стану здоров’я, його прикладу слідували і працівників апарату селищної ради.