У боротьбі зі стихійними сміттєзвалищами

Дата: 11.04.2019 17:10

Фото без описуБоротьба зі стихійними сміттєзвалищами є однією з найважливіших питань для вирішення у кожному селі об’єднаної територіальної громади. У весняну пору ця тема особливо актуальна. Смітники  щороку накопичуються в ярах, на узбіччях, поруч водойм і щороку з бюджету витрачаються чималі кошти на благоустрій населених пунктів,зокрема на боротьбу зі сміттям. Наразі,  технічні ресурси комунального підприємства «Комунсервіс» не дозволяють вирішити проблему збору сміття з усіх сіл та його довозу на офіційне сміттєзвалище. По допомогу доводиться звертатись до агропромислових формувань, які ведуть господарську діяльність на території громади.

За результатом домовленості  селищного голови Олександра Собаня з керівництвом товариства «Оболонь-агро», кілька днів  техніка підприємства працюватиме в селі Кугаївці. З допомогою екскаватора там заплановано ліквідувати велике стихійне смітєзвалище, від якого уже забруднюються навколишні території.