Тимчасова зміна місця голосування

Дата: 12.04.2019 15:10

Фото без опису

Постановою Центральної виборчої комісії від 7 квітня 2019 року призначено проведення повторного голосування з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року на неділю, 21 квітня 2019 року.

Виборцям, які змінювали місце голосування у 1-му турі виборів Президента України, необхідно повторити цю процедуру, тому що зміна місця голосування дійсна лише на одне голосування.

Заяву про тимчасову зміну місцяголосування можна подати не пізніше як за п’ятьднів до дня голосування (до 15 квітнявключно).

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.

Призверненні до відділу ведення Державного реєстру виборців  мати при собі оригінали і ксерокопії усіх документів, необхідних для подання заяви щодо тимчасової зміни місця голосування.

Відділ ведення Державного реєстру  виборців Чемеровецької райдержадміністрації, що  знаходиться за адресою вул.Центральна, 40, смт Чемерівці,працюватиме у вихідні 13, 14 квітня з 8.00 до 17.00, обідня перерва - з 12.00 до 13.00.