Розпочато прийом документів на часткову компенсацію придбаних власниками особистих селянських господарств у поточному році установок індивідуального доїння.

Дата: 17.04.2019 15:05

Фото без описуПерелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений Порядком використання коштів обласного бюджету за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)» затверджений рішенням обласної ради від 23 березня 2017 року № 19-11/2017  (сайт Департаменту агропромислового   розвитку www.apr.adm-km.gov.ua).

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРС. Обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання

Порядок використання коштів обласного бюджету за напрямом "Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)"

Перелік документів для виплати часткового відшкодування витрат на доїльну  установку

Заявка на участь у конкурсі на надання часткової компенсації вартості придбаної  причіпної та навісної сільськогосподарської техніки, холодильного та лабораторного обладнання з обласного бюджету

Розписка

Власники особистих селянських господарств, які отримали часткову компенсацію по вище вказаному напрямку у 2017 та 2018 роках участь у конкурсі на надання часткової компенсації вартості придбано установки індивідуального доїння у 2019 році не можуть приймати. Оскільки, фізична особа має право на отримання часткового відшкодування витрат за вказаним напрямком один раз на 5 років.

Кінцевий термін подання заявок – 19 грудня 2019 року.

Заявка і супровідні документи приймаються за адресою:

29000  м. Хмельницький, вул. Свободи, 70. Департамент агропромислового розвитку