В Почапинцях проводиться встановлення Пам"ятного знака

Дата: 19.04.2019 15:50

В населених пунктах громади активно здійснюються  заходи  з весняного очищення території та благоустрою. Забезпечується  прибирання  поруч будівель, пам"ятників, на кладовищах, вздовж узбіч доріг, висаджуються молоді дерева, квіти. А в селі Почапинці напередодні чергової річниці трагедії на Чорнобильській АЕС з ініціативи в.о. старости Віталія Загороднього та за підтримки місцевих меценатів вирішується питання встановлення Пам"ятного знака «Подвигу воїнів-інтернаціоналістів та ліквідаторів Чорнобильської трагедії присвячується…».  26 квітня до цього символічного пам»ятника уже прийдуть з вдячністю за жертовність чорнобильців-ліквідаторів односельчани  та ляжуть до підніжжя нової пам"ятної споруди живі квіти.