Зміни податкового законодавства

Дата: 23.04.2019 10:25

Фото без описуВолочиське управління головне управління Дерпжавної фіскальної служби  у Хмельницькій області повідомляє, що відповідно до ст.179 Податкового Кодексу України №2755-У1 від 02.12.2010 року із змінами і доповненнями, визначено порядок подання річної декларації про майновий етан і доходи (податкової декларації).

Обов'язковому декларуванню фізичними особами підлягають доходи, зокрема:

• доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва), що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, що перевищує 2 гектари при умові отримання таких доходів від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи.

Подання декларації передбачено статтею 67 Конституції України    та Розділом IV Податкового кодексу України.

У Декларації фізичні особи - платники податків зобов'язані задекларувати доходи, отримані ними протягом 2018 року, та самостійно визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб (далі - ГІДФО) за відповідними ставкою 18% і військового збору (далі - ВЗ за ставкою 1,5 %.)