Розвиток туризму на партнерських засадах

Дата: 06.05.2019 16:44

Фото без описуМинулої п’ятниці Чемеровецький селищний голова Олександр Собань на запрошення Дунаєвецької селищної об’єднаної громади відвідав урочистості з нагоди відкриття на Дунаєвеччині туристичного сезону. Захід розпочався офіційним підписанням Меморандуму про співпрацю між дванадцятьма об’єднаними територіальними громадами  південного регіону Хмельниччини, Державними історико-архітектурних заповідниками «Хотинська фортеця» та «Самчики», Кам’янець-Подільським державним історичного музеєм-заповідником та Національним історико-архітектурним музеєм «Кам’янець». Відповідно до визначених документом завдань, громади-партнери зобов’язались  на створення нових можливостей для розвитку туристичного бізнесу, популяризацію історичної та культурної спадщини, підготовку та реалізацію спільних проектів у туристичній сфері.