Створюємо молодіжну раду

Дата: 07.05.2019 13:02

Фото без опису14 травня відбудеться організаційне засідання по створенню молодіжної ради при Чемеровецькій селищній раді. Зібрання відбудеться за участю керівників місцевої влади, консультанта Асоціації міст України Анни Сірої, голови Молодіжної ради міста Кам’янець – Подільський Яни Романішеної та молоді Чемеровець.

Отож, якщо ти молодий (віком від 14 до 35 років) і прагнеш позитивних змін у своїй громаді, хочеш долучатися до вирішення питань соціально – економічного та культурного життя громади, брати участь у різноманітних молодіжних заходах та бути активним членом молодіжної ради Чемеровецької об’єднаної територіальної громади  звертайтесь за тел.. 0987226443 та приходь на 10.30 год. 14 травня 2019 року у залу засідань селищної ради.