Відбулася нарада керівників навчальних закладів

Дата: 07.05.2019 17:01

Фото без описуСьогодні в залі засідань селищної ради під керівництвом начальника відділу освіти, молоді та спорту Ірини Качуріної відбулась нарада керівників загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів за участю  заступника селищного голови  Юлії Повар. В ході наради  розглянуто питання завершення навчального року, надано рекомендації щодо планування роботи на новий навчальний рік (формування освітніх програм, стратегії розвитку закладів освіти, розроблення навчальних планів).Ірина Качуріна наголосила на організації підготовки закладів до нового 2019-2020 навчального року. З особливостями проходження санаторно-курортного лікування ознайомив керівників голова райкому профспілки працівників освіти Василь Мельничук.