З нагоди Дня пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2019 14:24

Фото без опису

Сьогодні уся українська спільнота разом із багатьма країнами Європи відзначає 8 травня як День пам’яті та примирення.
        Чемеровецький селищний голова Олександр Собань, колектив селищної ради спільно з керівництвом району,  учасниками антитерористичної операції та мешканцями селища взяли участь в урочистих заходах до Дня пам’яті та примирення, які відбулися у Чемерівцях. Початком урочистостей стало покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної сотні. Основні заходи, приурочені цій пам’ятній в історії українського народу даті, після  урочистої ходи Центральної вулицею селища, за участі представників трудових колективів, жителів і гостей селища та району продовжились в Парку Слави.         Після офіційних виступів керівництва району та селища відбувся виступ хору ветеранів війни та праці, працівників Центру культури, дозвілля та мистецтв, також прозвучала поминальна панахида за воїнами та жертвами Другої світової війни.

Подібні заходи проведено сьогодні в усіх населених пунктах Чемеровецької об’єднаної територіальної громади.