Створюємо при селищній раді

Дата: 15.05.2019 16:23

Фото без опису Децентралізація – важливий інструмент перетворення нашої країни на сучасну європейську державу зі спроможним місцевим самоврядуванням. І саме на молодь покладається важлива місії впровадження даної реформи. Тому, Центральною бібліотекою  спільно селищною радою проведено організаційне засідання по створенню молодіжної громадської ради при Чемеровецькій селищній раді. У зібранні взяли участь заступник селищного голови Юлія Повар, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна та активні представники молоді Чемеровеччини.  Консультант Асоціації міст України Анна Сіра, яка прибула на захід на запрошення організаторів заходу, розповіла про етапи створення молодіжної ради, навела приклади впровадження молодіжних ініціатив та мотивації молоді до впровадження змін. Успішним досвідом своєї діяльності поділилася голова молодіжної ради міста Кам’янець – Подільського Яна Романішена. А учнівська молодь Чемеровецьких НВК №1 та №2 презентувала  реалізовані проекти по облаштуванню зон відпочинку в селищі. Захід проходи в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС).