Старт 57 –го Чемпіонату області зі спортивного туризму серед учнівської молоді

Дата: 17.05.2019 13:10

Фото без описуХмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді організовує та проводить з 16 по 19 травня щорічний Чемпіонат області зі спортивного туризму  серед учнівської молоді  та обласного семінару підготовки суддів зі спортивного туризму в селі Черче Чемеровецької селищної ради.

На урочисте відкриття  Чемпіонату області завітали заступник селищного голови Юлія Повар, виконуючий обов’язків старости в селі Черче, Залуччя Анатолій Марцінишин та провідний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту селищної ради Володимир Пазинюк .

Вже сьогодні 20 команд учнівської молоді з різних куточків Хмельницької області братимуть участь у різних змаганнях , таких як «Комплексна дистанція», «Крос – похід», «Велоралі». Чемеровецьку селищну раду представляє на цьому Чемпіонаті збірна команда учнів (12 учасників) на чолі з тренером Володимиром  Геречом.

У неділю 19 травня ми дізнаємося результати і переможців. Всім командам - учасникам бажаємо перемоги, а нашій команді – золотого кубка! Нехай переможуть кращі!