від 10.05.2019 року

Дата: 10.05.2019 10:22

засідання виконавчого комітету від 20 травня 2019 року

1. Про організацію заходів щодо забезпечення дотримання чинного земельного законодавства на території населених пунктів селищної ради.

2.  Про основні заходи з організації оздоровлення дітей у 2019 році.

3.  Про затвердження Переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад.

4. Про затвердження  проекту «Нове будівництво господарсько-питного водопроводу у с. Свіршківці, Чемеровецького району, Хмельницької області»

5. Про підсумки проведення опалювального сезону 2018-2019 років та підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

6.   Про затвердження кошторисної вартості однієї норми часу виконуваних робіт (послуг) комунальним підприємством «Чемеровецьке районне бюро технічної інвентаризації».

7. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Макарчук Г.І. по вулиці Зарічна села Бережанка.

8.  Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Польової Н.А. по вулиці Зарічна села Бережанка.

9.  Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Коваль В.М. по вулиці Кармелюка села Біла.

10. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Вітюк В.С. по вулиці Шевченка смт Чемерівці.

11. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Гереги Т.І. по вулиці Свободи смт Чемерівці.

12. Про розгляд заяви громадянки Гонти І.А., жительки села Кугаївці, вулиця Гагаріна, 20.

13. Про надання дозволу на проведення виїзної торгівлі та організацію послуг  у сфері відпочинку та розваг під час святкування з нагоди Дня захисту прав дітей та Дня міста.