Краплинка творчості дитячого серця

Дата: 21.05.2019 16:30

Фото без описуНа Чемеровеччині  стартував соціальний проект для дітей з особливими потребами «Краплинка творчості дитячого серця». В квітні громадська організація «Ініціативні громадяни Чемеровеччини» спільно з  Чемеровецькою центральною бібліотекою  взяли участь в  конкурсу міні-грантів «Розвиток волонтерства в громадах» та отримали можливість реалізувати  новий соціальний проект «Краплинка творчості дитячого серця» від Львівської освітньої фундації. Першим кроком проекту стала креатив – майстерка «Умілі ручки творять  класні штучки». Для реалізації проекту були залучені соціальні партнери: Чемеровецький районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, Чемеровецька дитяча художня школа, Чемеровецький НВК №2.