«СПАРТАКІАДА ПОДІЛЛЯ 2019»

Дата: 22.05.2019 16:48

Вже шостий рік поспіль наші юні спортсмени мають можливість взяти участь у обласному спортивному проекті «Спартакіада Поділля 2019», який реалізовується Хмельницькою обласною громадською організацією «За конкретні справи» при підтримці народного депутата України Олександра Гереги. Проект успішно втілюється  і має за мету виявити у дітей шкільного віку спортивні здібності, допомогти їм розвиватися у вибраному ними спортивному напрямку, залучити їх до здорового способу життя та показати, що спортивний розвиток є невід’ємною складовою для того, щоб стати успішною і незалежною особистістю.

Учасниками спартакіади-конкурсу можуть стати учні загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області з таких видів спорту:

Міні-футбол серед хлопців 5-7 класів;

Волейбол серед дівчат 8-10 класів;

Перетягування канату серед хлопців 8-10 класів;

Легкоатлетична естафета серед дівчат 5-7 класів.

Конкурсне змагання з туризму серед мішаних команд 7-10 класів

Баскетбол серед хлопців 8-10 класів;

Спортивні танці серед мішаних команд 7-10 класів

Ігри патріотів серед мішаних команд 7-10 класів.

Настільний теніс серед мішаних команд 7-10 класів.

Велоперегони серед дівчат 5-7 класів

Бокс серед хлопців 7-8 класів

Важка атлетика 12-15 років 6 чоловік

Уже сьогодні розпочато відбір та реєстрацію шкільних команд у Городоцькому, Дунаєвецькому, Чемеровецькому та Ярмолинецькому районах, які триватимуть до 28 травня 2019 року.

Фінал переможців спортивного змагання та нагородження відбудуться 01 червня 2019 року у місті Городок.

Призовий фонд обласного спортивного проекту:

І місце – відпочинок в Карпатах (5 днів проживання, 3- разове харчування та екскурсійна програма);

ІІ місце – відпочинок у Львові (3 дні проживання, 3- разове харчування та екскурсійна програма);

ІІІ місце – поїздка до Києва (3х разове харчування та екскурсійна програма).

Сьогодні в залі засідань селищної ради за участі керівників спортивних секцій та вчителів фізкультури  закладів загальної середньої освіти Чемеровеччини відбулось організаційне засідання щодо участі у спартакіаді. Заступник селищного голови Юлія Повар та начальники відділів освіти громади та району Ірини Качуріної та Оксани Царук визначили основні організаційні заходи проведення змагань.