Свято дитинства, свято усмішок та гарного настрою

Дата: 03.06.2019 14:00

Фото без описуЗ нагоди  Дня захисту дітей, яке традиційно відзначають 1 червня, для дітей усієї Чемеровеччини організовано святкову програму під назвою  «Літній Kinder Бум». День розпочався урочистою ходою учасників святкування містечком від Чемеровецького НВК №2 до Центральної площі. Тут  їх уже чекало велике розмаїття розваг та вражень: флешмоб «Ми - щасливі діти», аніматори, пісні, танці, конкурси, вікторини, атракціони та смаколики. Відразу у кількох локаціях дітей залучали до конкурсів на різний смак і уподобання: «Креативне оформлення колони», «Казкова пара або гурт», «Зірковий автограф», «Караоке на площі», гра «Твістер», Мегашашки, квест «Ми в Чемерівці», Мегаскакалка. В усіх вікторинах та забавах діти мали змогу проявити кмітливість, ерудованість та креативність. Також для дітей працювало «Містечко емоцій», де було облаштовано  зону «Фото Kinder», бажаючі могли отримати аква-грим, помалювати на асфальті та відвідати літне дитяче кафе. Тим часом, у Чемеровецькому парку відпочинку тривали спортивні змагання в рамках обласного проекту «Спартакіада Поділля 2019», туризму та «Ігри патріотів» на спортивному майданчику Чемеровецького НВК №1.