ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

Дата: 11.06.2019 16:55

Фото без описуСьогодні в залі засідань селищної ради під головування  заступника селищного голови Юлії Повар відбулось засідання у форматі «круглий стіл» на тему: «Протидія домашньому насильству».

У заході  взяли участь завідувач сектору виконавчої діяльності управління соціального захисту населення Чемеровецької РДА Павло Лихо, начальник відділу Чемеровецького бюро правової допомоги Катерина Помазова, начальник сектору превенції Чемеровецького відділення поліції  Городоцького відділу поліції головного управління Національної поліції Ігор Блажко, працівники відділу з питань соціальної політики та відділу освіти молоді та спорту селищної ради.  Під час проведення круглого столу обговорили види гендерно — зумовленого насильства та відповідальність за вчинення домашнього насильства. Детально зупинились на питанні криміналізації домашнього насильства та булінгу у дитячому середовищі.

Окрім цього, під час засідання визначились з порядком  взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та  погодили проведення  спільних заходів щодо інформування населення щодо протидії домашньому насильству, в рамках проведення рейдів «Я МАЮ ПРАВО!» та «СТОП НАСИЛЬСТВО».