Привітали медиків з професійним святом

Дата: 14.06.2019 22:17

Фото без описуНапередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров'я, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, в селищі відбувся урочистий захід. Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

Чемеровецький селищний голова Олександр Собань привітав присутніх медиків та  вручив подяки об’єднаної територіальної громади за сумлінну працю, високий професіоналізм, чуйність і милосердя, вагомий особистий внесоку справу охорони здоров’я помічнику лікаря епідеміолога комунального некомерційного підприємства «Чемеровецький центр первинної

медико-санітарної допомоги» Світлані Жилізній, лікарю загальної практики –  сімейному лікарю Свіршковецької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Галині Павліковській,  завідувачу гуртожитку Чемеровецького медичного коледжу Неонілі Грабовській, бухгалтеру Чемеровецького медичного коледжу Валентині Скопецькій, лікарю-акушеру-гінекологу комунального некомерційного підприємства «Чемеровецька центральна районна лікарня» Ользі Забіяці, сестрі медичній операційній хірургічного відділення комунального некомерційного підприємства «Чемеровецька центральна районна лікарня» Жанні Хомак,  викладачу медсестринства в педіатрії Чемеровецького медичного коледжу Альоні Вельган. Також очільник громади презентував Чемеровецькій центральній лікарні ноутбуки для забезпечення належної організації надання медичних послуг відповідно до вимог реформи галузі.

Після завершення урочистої частини відбулась концертна програма, яку підготували працівники  Центру культури, дозвілля та мистецтв, дитячої музичної школи, учасників художньої самодіяльності та вихованців  дитячих садочків “Дзвіночок” та “Червона калина.