При селищній раді створено молодіжну раду

Дата: 14.06.2019 22:42

Фото без опису Сьогодні в залі засідань Чемеровецької селищної ради за участі координатора у Хмельницькій області у Centre UA Олега Черненка відбулося чергове організаційне засідання щодо створення молодіжної ради.

В ході зустрічі обговорено пріоритетні напрями діяльності молодіжної ради , окреслено питання, з якими молоді люди хочуть звернутися  до селищного голови,  з’ясовано окремі юридичні питання, вимоги до документації.

Та найголовніше, що під час зібрання обрано керівний склад ради. Головою обрано  Валерія Серховця, його заступником Ольгу Любарець  та Ольгу Куманіцьку-Присяжну секретарем.

Перший захід до якого запрошуємо усю активну молодь – велопробіг до Дня міста 21 червня.