Переможці оголошених номінацій до Дня міста

Дата: 24.06.2019 16:22

Фото без описуВ ході підготовки до  Дня міста Чемерівців селищна рада анонсувала досить численний перелік номінацій та конкурсів. Під час святкування підведено підсумки та оголошено  переможців. Отож - їх імена!

Наймолодший мешканець Чемерівців – Мороз Олександр, найстарший мешканець Чемерівців - Ганна Василівна Климчук. У категорії «Багатодітна родина»  відзначено будинок сімейного типу Андрєєвої Неоніли Михайлівни. У номінації «Наймолодша дитина учасника АТО» нагородили  Оксану Книш,  Мілану Любарець та Нікіту Сабадаша.

Цього року привітали молоде подружжя - Українець Анжеліки та Бахарчука Олег, а радість Золотого весілля розділили з родиною  Радішевських Юзефа та Марії.

Визнання кращої трудової династії отримали  родина Нестеруків, у якій три покоління поспіль  сповна віддаються професії  вчителів. У номінації «Домашній музей» нагороджено Оксану Грішину. Будинок №14 по вул. Героїв Майдану перемогли у номінації «На кращу прибудинкову територію».

За «Активну громадська позиція» нагороджено Вадима Турчина з дружиною та Віктора Альхименюка. Відданість справі отця Василя Демчишина отримала визнання у категорії  «Милосердя. Доброчинність», а «Смачним відкриттям року» визнано  кафе «Піцца Паб Річчі»  Сергія та Галини Фіголь. Молоді підприємці Микола Могила та Ярослав Яцковський стали переможцями у номінації «Креативне підприємництво». За щасливим збігом обставин привітання з днем народження отримав Ромах Віктор Васильович. Чемеровецька селищна рада своєю відзначила громадську організацію "Спілка рибалок Чемеровеччини" відзначено за активну громадську позицію, ініціативність, сприяння розвитку та розбудові громади,  за сумлінну працю, відповідальне ставлення до дорученої справи, належне утримання території Парку відпочинку двірника комунального підприємства "Комунсервіс" Ніну Смірнову.

Завдяки підтримці інвесторів та приватних підприємців усі учасники конкурсів та номінацій отримали призи та подарунки.

Чемеровецька селищна рада  висловлює щиру подяку представникам громадської приймальні Народного Депутата України Олександра Гереги та  приватним підприємцям Людмилі Батюк, Василю Волошину, Лілії Присяжнюк,  Тетяні Олійник, Любові Шерман, Тетяні Радішевській, Лесі Кисловій,  Нелі Семенюк, Інні Харкавій, Ользі Забіяці, Алли Загородньої, Лесі Малишеної.