«Я люблю Чемерівці!»

Дата: 24.06.2019 16:32

Фото без описуПід таким гаслом 21 червня в Чемерівцях пройшло  святкування Дня міста. Початком святкових заходів став велопробіг по маршруту «Центральна площа-вул. Героїв Майдану-вул. Пушкіна-Центральна площа», до якого долучилось чимало  учасників, серед яких - і дорослі, і діти .

Традиційно, але цього річ ще більш цікаво оформлено, біля Чемеровецької бібліотеки працювало літературне кафе ««Book and сoffee», де усі бажаючі мали можливість посмакувати з кавою смачної солодкої  випічки.

Поступово свято перемістилось на Центральну площу, де урочиста програма розпочалася покладанням квітів до пам’ятника Героям Революції гідності. Після того колона, що рушила Центральною вулицею до Парку відпочинку,  зупинилася біля містечкового скверу, де  святково  було відкрито оновлені  відпочинкові локації. Участь у їх відкритті взяли  Народний депутат  України Олександр Герега та його дружина, співвласниця мережі будівельних гіпермаркетів Епіцентр, директор Українського інституту досліджень екстремізму Галина Герега. Облаштування скверу   відбулась саме завдяки їх небайдужості та сприяння створенню сучасних міських просторів.

Після відкриття скверу,  свято урочистою ходою, у супроводі духового оркестру Хмельницької Національної академії прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, перемістилось до Парку відпочинку.

Знову ж таки за участі почесних гостей свята – родини Герег відбулось урочисте відкриття фонтану та оновленого Парку. За сприяння Народного депутата України  перед святом там було проведено облаштування паркових алей бруківкою, а селищна рада профінансувала повну реконструкцію фонтану.

Далі, відповідно до програми свята,  на  літній сцені у парку розпочалась офіційна частина заходу  привітанням керівників, делегацій, запрошених та нагородження номінантів, переможців конкурсу.

Паралельно до програми на центральній сцені працював концертний майданчик «Співоче поле», де виступали  народний аматорський  фольклорно-етнографічний  ансамбль «Берегиня» села Біла, народний аматорський ансамбль «Джерело» села Демківці, народний аматорський вокальний ансамбль «Мальви» села Жердя, народний аматорський ансамбль народної музики «Родина» села Жердя,  народна аматорська хор-ланка села  Летава,  народний аматорський хор ветеранів праці  «Чебриці» та   вокальна жіноча група «Калинонька» села  Почапинці.

Спеціально до свята товариство «Український кристал» виготовило коровай вагою 500 кілограмів, яким за давнім звичаєм пригощали усіх учасників та гостей свята. Крім того, працювала польова кухня та можна було посмакувати гречаної каші зі шкварками.

У подарунок від Народного депутата України Олександра Гереги протягом усього дня гостей свята пригощали безкоштовною кавою на різні смаки та уподобання, яку професійно готували баристи з міста Київ.

Для  створення святкового настрою дітям та дорослим  працювали атракціони, торгівля сувенірами, учасників свята розважали міми тощо.

Приємних вражень усім додали виступи народних  аматорських  та            зразкових колективів Гусятинської, Городоцької, Дунаєвецької ОТГ, Борщівського району, танцювального колективу Чемеровецького медичного коледжу

Святкову концертну програму продовжив виступ кавер-бенду «CVIT LYPY» з міста Хмельницький. Не залишило байдужими барабанне шоу від колективу «Garage Drum Show» міста Луцьк. Усім сподобалися  запальні пісні від гурту «ТОЛОКА» з міста Дунаївці.

Не залишило нікого байдужим  надсучасне світлодіодне шоу від «НІКАЛЕКС» міста Тернопіль.

А феєричності цьогорічному Дню міста додав виступ української співачки Гайтани, який подарував чемерівчанам та гостям свята Народний депутат України Олександр Герега.

Завершився  святковий день дискотекою та шоу DJ РОБОКОПА.