Обговорили нагальні питання розвитку та благоустрою підвідомчих територій

Дата: 25.06.2019 16:58

Фото без описуСьогодні в лекційній залі Чемеровецького центру культури, дозвілля та мистецтв відбулась нарада селищного голови Олександра Собаня з виконуючими обов’язки старост у населених пунктах об’єднаної громади. На порядок денний винесли нагальні питання щодо планування основних інвестиційних заходів та їх  реалізації до завершення до кінця поточного року. Начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічного забезпечення Геннадій Голик координував питання  проведення ремонтних робіт сільських доріг. Інформацію про організацію заході по боротьбі з сімейним насиллям та  організацію оздоровчої компанії інформував начальник відділу з питань соціальної політики Віталій Приймак. Спільно з начальником відділу культури та туризму селищної ради Світланою Ромах визначили перелік ремонтних робіт в закладах культури громади. З метою координації дій в частині  вручення податкових повідомлень та організацію сплати податків жителями населених пунктів громади на нараду запросили головного державного ревізора –інспектора відділу адміністрування податків та зборів фізичних осіб Волочиського управління  ГУ ДФС у Хмельницькій області Світлану Аношкіну. Про зарплатні проекти інформував начальник Чемеровецького відділення Ощадбанку  Ігор Слободян. Питання подальшої співпраці з районним центром визначили з  його директором Любою Бевз .