Відбулись урочистості з нагоди Дня Конституції

Дата: 27.06.2019 13:21

Фото без описуСьогодні на Центральній площі селища Чемерівці відбулось покладання квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні.

В ході заходу селищний голова, голови районної ради та районної державної адміністрації привітали всіх зі святом. У своєму виступі Олександр Собань відмітив: «День Конституції – важливе державне свято, адже люди все глибше усвідомлюють значення Основного Закону для розбудови країни, для правого оформлення її незалежності, демократизації суспільства, закріплення прав людини і громадянина». Користуючись нагодою Чемеровецький селищний голова вручив Олегу Скринчуку відзнаку «Почесний громадянин селища Чемерівці», за сумлінну працю, високий професіоналізм, сприяння організації святкування Дня міста Чемерівці та з нагоди  Дня Конституції України подякою Чемеровецької об’єднаної територіальної громади відзначено начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Тетяну Скоб’як  та начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Оксану Царук.