Провели засідання чергової сесії

Дата: 05.07.2019 16:36

Сьогодні відбулось пленарне засідання тридцять третьої сесії VII скликання Чемеровецької селищної ради в ході якого розглянуто 686 питань порядку денного. За участю 18 депутатів прийнято ряд важливих питань діяльності та розвитку об’єднаної територіальної громади, зокрема встановлено ставки та пільги із сплати податку на нерухоме майно, земельного податку, єдиного податку, транспортного податку, туристичного збору. Затверджено  оновлену  інструкцію з діловодства у Чемеровецькій селищній раді. Також депутати погодили пропоновані зміни до селищного бюджету.

Найбільш чисельним блоком питань були питання врегулювання земельних відносин, який також розглянуто та прийнято відповідні рішення по кожному.