Продовжуємо роботу з напрацювання Стратегії розвитку

Дата: 10.07.2019 17:03

Фото без описуВ ході чергового візиту фахівців Хмельницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Катерини Савчук,  Алли Собко та Наталії Любченко, який відбувся сьогодні, предметно  обговорили  питання напрацювання основного  перспективного документу нашої діяльності – Стратегії розвитку Чемеровецької селищної об’єднаної територіальної громади. Разом з селищним головою Олександром Собанем, його першим заступником Юрієм Войтовим та керуючою справами виконкому Жанною Народовець  визначили стратегічні цілі розвитку громади, визначили ті  завдання, реалізація яких покращить якість життя її мешканців.

На основі напрацьованих матеріалів та проведеного аналізу сформували заходи раціонального використання існуючого ресурсного потенціалу, інвестицій  від активної підтримки місцевих суб’єктів господарювання, забезпечення належної соціальної  інфраструктури громади, а також створення комфортних умов для проживання та відпочинку.

Крім того, отримали фахові рекомендації розвитку ефективної  комунікації селищної ради з жителями територій.