СВЯТОФУТБОЛУ В СЕЛИЩІ ЧЕМЕРІВЦІ

Дата: 15.07.2019 13:14

Фото без описуМинула субота подарувала усій Чемеровеччині незабутнє свято. На один день оновлений  стадіон «Товтри» став футбольною  столицею, адже саме сюди за сприяння  Народного депутата Ураїни, віце-президента Федерації футболу України  Олександра Гереги завітали зірки українського футболу. Тут відбувся футбольний турнір «Кубок Друзів», футбольні матчі між дитячими командами Чемеровецького (ІІІ місце), Ярмолинецького (ІІ місце), Городоцького (IV місце)та Дунаєвецького районів (І місце), майстер-класи для дітей від легенд футболу  та кульмінація дня - матч Національної збірної України серед ветеранів та збірної Чемеровецького району,  який завершився перемогою уславлених футболістів 3:1.

У гості в Чемерівці також завітали Президент Українскої ассоціації футболу Андрій  Павелко, вице-президенти ФФУ Вадим Костюченко , Олег Протасов, Олег Собуцький та ін.

Гості свята у захваті від події, а затяті фанати мали змогу зустрітись із своїми кумирами, взяти в них автографи та сфотографуватись з переможним трофеєм – Кубком серед юнаків U20.

Також вболівальники отримали м’ячі з підписами Народного депутата України Олександр Гереги та футбольних зірок. Подарунком , що справили враження на гостей свята, став розіграш 26 білетів  на матч Україна – Португалія.